Henüz alışverişe başlamadınız
Aranan
kulucka makina fiyatları

Marka
 » Prodi(26)
Arama Sonucu


Listeleme sayısı: 30 | 26 sonuçtan 1-30 arasındaki sonuçlar
Sıralama: Adı Fiyatı Kayıt Tarihi İndirim Oranı Tıklama Sayısı

1.
Kombine Kuluçka Makinası - Hb700C
Prodi

Hb700C Kombine Kuluçka Makinesi 560 gelişim ve 140 çıkım kapasitesi ile parçalı yumurta yükleme şeklinde kullanılmaktadır. Tam otomatik ısıtma/çevirme/nemlendirme sistemleri ile embriyonun gelişimi ve çıkımı için ideal kuluçka ortamını sunar. Yüksek/ düşük sıcaklık ve nem alarm özelliği ile kullanıcılar için daha güvenli bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Parçalı olarak gelişim bölümüne yüklenen yumurtalar kuluçkanın son 2 günü için alt taraftaki dahili çıkım bölümüne aktarılırlar. Harici olarak sunulan Flexy35 çıkım kapağı ile çıkım makinesi olarak da kullanımı mümkündür. Kullanıcıya toplu yükleme -toplu çıkım imkanı sağlar.
2.850,00 TL
2.
Kuluçka Gelişim Makinesi - Hb700 S
Prodi

Hb700 S Kuluçka Gelişim Makinesi 700 tavuk yumurtası gelişim kapasitesine sahiptir. Paslanmaz iç mekanizması ve tam otomatik ısıtma/çevirme/nemlendirme sistemleri ile embriyonun gelişimi için ideal kuluçka ortamını sunar. Yüksek/ düşük sıcaklık ve nem alarm özelliği ile kullanıcılar için daha güvenli bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Kuluçkanın son 3 günü için ayrı bir çıkım makinesi kullanımı gereklidir. Harici olarak sunulan Flexy35 çıkım kapağı ile çıkım makinesi olarak da kullanımı mümkündür. Kullanıcıya toplu yükleme -toplu çıkım imkanı sağlar.
3.075,00 TL
3.
Kuluçka Gelişim Makinesi - CT180 S
Prodi

CT180S Kuluçka Gelişim Makinesi 180 tavuk yumurtası kapasitesi ile kolay kullanıma sahip verimli bir üründür. Tam otomatik ısıtma/çevirme/nemlendirme sistemleri ile embriyonun gelişimi için ideal kuluçka ortamını sunar. Yüksek/ düşük sıcaklık ve nem alarm özelliği ile kullanıcılar için daha güvenli bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Kuluçkanın son 3 günü için ayrı bir çıkım makinesi veya CS30 çıkım sepetleri ile kullanımı gereklidir.
1.495,00 TL
4.
Kuluçka Çıkım Makinesi - Hb700H
Prodi

Hb700 H Kuluçka Çıkım Makinesi 700 tavuk yumurtası çıkım kapasitesi ile kuluçkanın son 3 günü için kullanılan bir üründür. Tam otomatik ısıtma/nemlendirme sistemleri ile embriyonun çıkımı için ideal kuluçka ortamını sunar. Yüksek/ düşük sıcaklık ve nem alarm özelliği ile kullanıcılar için daha güvenli bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Ayrı bir gelişim makinesi ile kullanımı zorunludur.
2.100,00 TL
5.
Kuluçka Çıkım Makinesi - Hb500 H
Prodi

Hb500 H Kuluçka Çıkım Makinesi 490 tavuk yumurtası çıkım kapasitesi ile kuluçkanın son 3 günü için kullanılan bir üründür. Tam otomatik ısıtma/nemlendirme sistemleri ile embriyonun çıkımı için ideal kuluçka ortamını sunar. Yüksek/ düşük sıcaklık ve nem alarm özelliği ile kullanıcılar için daha güvenli bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Ayrı bir gelişim makinesi ile kullanımı zorunludur.
1.850,00 TL
6.
Kuluçka Çıkım Makinesi - CT180 H
Prodi

CT180H Kuluçka Çıkım Makinesi 180 tavuk yumurtası çıkım kapasitesi ile kuluçkanın son 3 günü için kullanılan bir üründür. Tam otomatik ısıtma/nemlendirme sistemleri ile embriyonun çıkımı için ideal kuluçka ortamını sunar. Yüksek/ düşük sıcaklık ve nem alarm özelliği ile kullanıcılar için daha güvenli bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Ayrı bir gelişim makinesi ile kullanımı zorunludur.
1.200,00 TL
7.
Kuluçka Makinesi - CT180 SH
Prodi

CT180SH Kuluçka Makinesi 180 tavuk yumurtası kapasitesi ile kolay kullanıma sahip fonksiyonel bir modeldir. Yüksek yalıtımlı kabin ve dijital sıcaklık- nem kontrolü ile gelişim ve çıkım için ideal kuluçka ortamı sunar. CT180SH modeli CS30 çıkım sepetleri ile ister parçalı yükleme istenirse toplu yükleme toplu çıkım olanağı sağlar.
1.548,50 TL
8.
Kuluçka Gelişim Makinesi - Hb500 S
Prodi

Hb500 S Kuluçka Gelişim Makinesi 490 tavuk yumurtası gelişim kapasitesine sahiptir. Paslanmaz iç mekanizması ve tam otomatik ısıtma/nemlendirme/çevirme sistemleri ile embriyonun gelişimi için ideal kuluçka ortamını sunar. Yüksek/ düşük sıcaklık ve nem alarm özelliği ile kullanıcılar için daha güvenli bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Kuluçkanın son 3 günü için ayrı bir çıkım makinesi kullanımı gereklidir. Harici olarak sunulan Flexy35 çıkım kapağı ile çıkım makinesi olarak da kullanımı mümkündür. Kullanıcıya toplu yükleme -toplu çıkım imkanı sağlar.
2.600,00 TL
9.
Kombine Kuluçka Makinası - Hb500C
Prodi

Hb500C Kombine Kuluçka Makinesi 350 gelişim ve 140 çıkım kapasitesi ile parçalı yumurta yükleme şeklinde kullanılmaktadır. Tam otomatik ısıtma/çevirme/nemlendirme sistemleri ile embriyonun gelişimi ve çıkımı için ideal kuluçka ortamını sunar. Yüksek/ düşük sıcaklık ve nem alarm özelliği ile kullanıcılar için daha güvenli bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Parçalı olarak gelişim bölümüne yüklenen yumurtalar kuluçkanın son 2 günü için alt taraftaki dahili çıkım bölümüne aktarılırlar. Harici olarak sunulan Flexy35 çıkım kapağı ile çıkım makinesi olarak da kullanımı mümkündür. Kullanıcıya toplu yükleme -toplu çıkım imkanı sağlar.
2.398,75 TL
10.
Kuluçka Makinesi - PD10 SH
Prodi

PD10h Kuluçka Makinesi modeli Conturn10 otomatik yumurta beşiği ile sunulmuştur. 10 tavuk yumurtası kapasitesine sahip kuluçka makinesi modeli diğer kanatlı türleri için de kullanılabilir. Conturn10 otomatik yumurta beşiği sayesinde gün içinde yumurta çevirme ile uğraşmazsınız. Kanallı nemlendirme tavası nem ayarını rahatlıkla yapmanızı sağlarken nem değeri dijital olarak izlenebilmektedir. Kuluçka makinesi kompakt tasarımı sayesinde çok düşük enerji tüketimine sahiptir.
470,00 TL
11.
Kuluçka Makinesi - PD10 H
Prodi

PD10h kuluçka makinesi modeli son 3 gün için çıkım makinesi olarak kullanılabileceği gibi gelişim döneminde manuel elle çevirme ile tüm kuluçka süresi için de kullanılabilir. Digital sıcaklık-nem göstergesi ve fanlı havalandırma sistemi ile sunulan model uygun kuluçka ortamını garanti eder. Kanallı nemlendirme tavası nem ayarını rahatlıkla yapmanızı sağlarken nem değerleri dijital olarak izlenebilmektedir. Kompakt tasarımı sayesinde çok düşük enerji tüketimine sahiptir. PD10h modeli daha sonradan Conturn10 ilave edilerek otomatik çevirmeli olarak da kullanılabilir.
405,00 TL
12.
Kuluçka Gelişim Makinesi - Hb350 S
Prodi

Hb350 S Kuluçka Gelişim Makinesi 350 tavuk yumurtası gelişim kapasitesine sahiptir. Paslanmaz iç mekanizması ve tam otomatik ısıtma/çevirme/nemlendirme sistemleri ile embriyonun gelişimi için ideal kuluçka ortamını sunar. Yüksek/ düşük sıcaklık ve nem alarm özelliği ile kullanıcılar için daha güvenli bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Kuluçkanın son 3 günü için ayrı bir çıkım makinesi kullanımı gereklidir. Harici olarak sunulan Flexy35 çıkım kapağı ile çıkım makinesi olarak da kullanımı mümkündür. Kullanıcıya toplu yükleme -toplu çıkım imkanı sağlar.
2.100,00 TL
13.
Kuluçka Gelişim Makinesi - Hb175 S
Prodi

Hb175 S Kuluçka Gelişim Makinesi 175 tavuk yumurtası gelişim kapasitesine sahiptir. Paslanmaz iç mekanizması ve tam otomatik ısıtma/çevirme/nemlendirme sistemleri ile embriyonun gelişimi için ideal kuluçka ortamını sunar. Yüksek/ düşük sıcaklık ve nem alarm özelliği ile kullanıcılar için daha güvenli bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Kuluçkanın son 3 günü için ayrı bir çıkım makinesi kullanılmalıdır. Harici olarak sunulan Flexy35 çıkım kapağı ile çıkım makinesi olarakta da kullanımı mümkündür. Kullanıcıya toplu yükleme -toplu çıkım imkanı sağlar.
1.685,00 TL
14.
Kombine Kuluçka Makinası - Hb350C
Prodi

Hb350 C Kombine Kuluçka Makinası 280 gelişim ve 70 çıkım kapasitesi ile parçalı yumurta yükleme şeklinde kullanılmaktadır. Tam otomatik ısıtma/çevirme/nemlendirme sistemleri ile embriyonun gelişimi ve çıkımı için ideal kuluçka ortamını sunar. Yüksek/ düşük sıcaklık ve nem alarm özelliği ile kullanıcılar için daha güvenli bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Parçalı olarak gelişim bölümüne yüklenen yumurtalar kuluçkanın son 2 günü için alt taraftaki dahili çıkım bölümüne aktarılırlar.Harici olarak sunulan Flexy35 çıkım kapağı ile çıkım makinesi olarak da kullanımı mümkündür. Kullanıcıya toplu yükleme -toplu çıkım imkanı sağlar.
1.947,50 TL
15.
Kombine Kuluçka Makinası - Hb175C
Prodi

Hb175 C Kombine Kuluçka Makinası140 gelişim ve 35 çıkım kapasitesi ile parçalı yumurta yükleme şeklinde kullanılmaktadır. Tam otomatik ısıtma/çevirme/nemlendirme sistemleri ile embriyonun gelişimi ve çıkımı için ideal kuluçka ortamını sunar. Yüksek/ düşük sıcaklık ve nem alarm özelliği ile kullanıcılar için daha güvenli bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Parçalı olarak gelişim bölümüne yüklenen yumurtalar kuluçkanın son 2 günü için alt taraftaki dahili çıkım bölümüne aktarılırlar. Harici olarak sunulan Flexy35 çıkım kapağı ile çıkım makinesi olarak da kullanımı mümkündür. Kullanıcıya toplu yükleme -toplu çıkım imkanı sağlar.
1.596,00 TL
16.
Kuluçka Makinesi - PD30 SH
Prodi

PD30h Kuluçka Makinesi modeli Conturn30 otomatik yumurta beşiği ile sunulmuştur. 30 tavuk yumurtası kapasitesine sahip kuluçka makinesi modeli diğer kanatlı türleri için de kullanılabilir. Conturn30 otomatik yumurta beşiği sayesinde gün içinde yumurtal çevirme ile uğraşmazsınız. Kanallı nemlendirme tavası nem ayarını rahatlıkla yapmanızı sağlarken nem değeri dijital olarak izlenebilmektedir. Kuluçka makinesi kompakt tasarımı sayesinde çok düşük enerji tüketimine sahiptir.
508,25 TL
17.
Kuluçka Makinesi - PD60 C
Prodi

PD60c Kuluçka Makinesi modeli Conturn30 otomatik yumurta beşiği ve 2 adet CS15 çıkım sepetinin aynı anda kullanımı sağlar. 30 tavuk yumurtası kapasitesine sahip gelişim bölümünde otomatik olarak çevrilen yumurtalar kuluçka gelişim süresi sonunda çıkım için CS15 kuluçka çıkım sepetlerine aktarılırlar. Kuluçka gelişim ve çıkım işlemlerinin aynı anda yapılabildiğiı modelde farklı kanatlı yumurtalarıi da aynı anda yüklenebilir. Digital sıcaklık- nem göstergesi, fanlı havalandırma sistemi ile sunulan kuluçka makinesi modeli kolay bir kullanıma sahiptir.
555,75 TL
18.
Kuluçka Makinesi - PD30 H
Prodi

PD30h kuluçka makinesi modeli çıkım makinesi olarak kullanılabileceği gibi gelişim döneminde manual elle çevirme ile tüm kuluçka süresi için de kullanılabilir. Digital sıcaklık-nem göstergesi ve fanlı havalandırma sistemi ile sunulan model uygun kuluçka ortamını garanti eder. Kanallı nemlendirme tavası nem ayarını rahatlıkla yapmanızı sağlarken nem değerleri dijital olarak izlenebilmektedir. Kompakt tasarımı sayesinde çok düşük enerji tüketimine sahiptir. PD30h modeli daha sonradan Conturn30 ilave edilerek otomatik çevirmeli olarak da kullanılabilir.
460,00 TL
19.
Kuluçka Çıkım Makinesi - CT60 H
Prodi

CT60H Kuluçka Çıkım Makinesi 60 tavuk yumurtası çıkım kapasitesi ile kuluçkanın son 3 günü için kullanılan bir üründür. Tam otomatik ısıtma/nemlendirme sistemleri ile embriyonun çıkımı için ideal kuluçka ortamını sunar. Yüksek/ düşük sıcaklık ve nem alarm özelliği ile kullanıcılar için daha güvenli bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Ayrı bir gelişim makinesi ile kullanımı zorunludur.
850,00 TL
20.
Kuluçka Çıkım Makinesi - CT120 H
Prodi

CT120H Kuluçka Çıkım Makinesi 120 tavuk yumurtası çıkım kapasitesi ile kuluçkanın son 3 günü için kullanılan bir üründür. Tam otomatik ısıtma/nemlendirme sistemleri ile embriyonun çıkımı için ideal kuluçka ortamını sunar. Yüksek/ düşük sıcaklık ve nem alarm özelliği ile kullanıcılar için daha güvenli bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Ayrı bir gelişim makinesi ile kullanımı zorunludur.
1.025,00 TL
21.
Kuluçka Gelişim Makinesi - CT120 S
Prodi

CT120S Kuluçka Gelişim Makinesi 120 tavuk yumurtası kapasitesi ile kolay kullanıma sahip verimli bir üründür. Tam otomatik ısıtma/çevirme/nemlendirme sistemleri ile embriyonun gelişimi için ideal kuluçka ortamını sunar. Yüksek/ düşük sıcaklık ve nem alarm özelliği ile kullanıcılar için daha güvenli bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Kuluçkanın son 3 günü için ayrı bir çıkım makinesi veya CS15 çıkım sepetleri ile kullanımı gereklidir.
1.225,00 TL
22.
Kuluçka Çıkım Makinesi - Hb350 H
Prodi

Hb350 H Kuluçka Çıkım Makinesi 350 tavuk yumurtası çıkım kapasitesi ile kuluçkanın son 3 günü için kullanılan bir üründür. Tam otomatik ısıtma/nemlendirme sistemleri ile embriyonun çıkımı için ideal kuluçka ortamını sunar. Yüksek/ düşük sıcaklık ve nem alarm özelliği ile kullanıcılar için daha güvenli bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Ayrı bir gelişim makinesi ile kullanımı zorunludur.
1.585,00 TL
23.
Kuluçka Çıkım Makinesi - Hb175 H
Prodi

Hb175H Kuluçka Çıkım Makinesi 175 tavuk yumurtası çıkım kapasitesi ile kuluçkanın son 3 günü için kullanılan bir üründür. Tam otomatik ısıtma/nemlendirme sistemleri ile embriyonun çıkımı için ideal kuluçka ortamını sunar. Yüksek/ düşük sıcaklık ve nem alarm özelliği ile kullanıcılar için daha güvenli bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Ayrı bir gelişim makinesi ile kullanımı zorunludur.
1.275,00 TL
24.
Kuluçka Makinesi - CT120 SH
Prodi

CT120SH Kuluçka Makinesi 120 tavuk yumurtası kapasitesi ile kolay kullanıma sahip fonksiyonel bir modeldir. Yüksek yalıtımlı kabin ve dijital sıcaklık- nem kontrolü ile gelişim ve çıkım için ideal kuluçka ortamı sunar. CT120SH modeli CS30 çıkım sepetleri ile ister parçalı yükleme istenirse toplu yükleme toplu çıkım olanağı sağlar.
1.249,25 TL
25.
Kuluçka Makinesi - CT60 SH
Prodi

CT60SH Kuluçka Makinası 60 tavuk yumurtası kapasitesi ile kolay kullanıma sahip fonksiyonel bir üründür. Yüksek yalıtımlı kabin ve dijital sıcaklık- nem kontrolü ile gelişim ve çıkım için ideal kuluçka ortamı sunar. CT60SH kuluçka makinası ile birlikte sunulan CS30 kuluçka çıkım sepetleri, ister parçalı yükleme istenirse toplu yükleme-toplu çıkım olanağı sağlar.
949,05 TL
26.
Kuluçka Gelişim Makinesi - CT60 S
Prodi

CT60S Kuluçka Gelişim Makinesi 60 tavuk yumurtası kapasitesi ile kolay kullanıma sahip verimli bir üründür. Tam otomatik ısıtma/çevirme/nemlendirme sistemleri ile embriyonun gelişimi için ideal kuluçka ortamını sunar. Yüksek/ düşük sıcaklık ve nem alarm özelliği ile kullanıcılar için daha güvenli bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Kuluçkanın son 3 günü için ayrı bir çıkım makinesi veya CS15 çıkım sepetleri ile kullanımı gereklidir.
935,00 TL
Listeleme sayısı: 30 | 26 sonuçtan 1-30 arasındaki sonuçlar
Sıralama: Adı Fiyatı Kayıt Tarihi İndirim Oranı Tıklama Sayısı


Anasayfam Yap  |  Sık Kullanılanlara Ekle
Hakkımızda Tüketici Hakları Yardım Hattı İletişim Hattı  
   Hakkımızda
   Banka Hesap Bilgileri
   Bizden Haberler

   Sipariş Süreci
   Kargo & Teslimat Koşulları
   Sipariş İptali
   Garanti Koşulları
   Satış Sözleşmesi
   Kullanım Şartları
   Gizlilik İlkeleri
   Sıkça Sorulanlar
   Tüketici Görüşleri

Bilgi Bankası
   Ön Bilgi
   Kullanım Şekilleri
   
   Site Haritası
   Adres & Kroki
   İletişim Formu


Kulucka.com'da satılan kuluçka makinaları Prodi® markası ile Çimuka Kuluçka tarafından üretilmektedir.

Bu site içerisinde yer alan görsel ve yazılı materyal Kulucka.com'a aittir.
Kulucka.com Çimuka Ltd. Şti'nin online satış mağazasıdır.
Her hakkı saklıdır. 2012-2013 ©
İş'e yarayan web siteleri