Tüketici Görüşleriwww.kulucka.com ile ilgili alışveriş deneyimlerinizi, önerilerinizi "Ziyaretçi Görüşleri" ne yazarak ziyaretçilerimize yol gösterebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.


Görüşlerinizi eklemek için lütfen tıklayınız.

04 Ocak 2015 | MURAT DİLBAZ
Sorunsuz kaliteli ve hızlı bir alışveriş oldu Allah işinizi rast getirsin
13 Aralık 2014 | salahattin dağlı
siparişimi ikinci gün öğleden sonra aldım.Teşekkür ederim
13 Kasım 2014 | İSMAİL ÖZEL
ÇİMUKA MARKASI OLARAK BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM. MARKA OLMAK KOLAY DEĞİLDİR. FAKAT FİRMANIZ BU MARKAYI GERÇEKTEN HAKKIYLA ELDE ETMİŞ. SAKARYA`DAN SEVGİLER.
31 Ağustos 2014 | faruk sarıtaş
aldığım ürünler bir harika müşteri temsilcileri ile yaptığım görüşmeler ise çok sıcak kanlıca ve çok yardımcı oluyorlar sağ olsunlar çalışmalarında çimuka ailesine başarılar diliyorum allah gittikleri bu teknoloji yolunda utandırmasın bol kazanç ve sağlık versin.
07 Temmuz 2014 | mehmet demirbaş
çimuka ct 90 kuluçka makinasından mart 2014`te aldım.oldukça iyi bir makina...gayet memnunum...güzel makinalar... tavsiye olunur... iyiki varsın çimuka.... iyi çalışmalar sizlere...
17 Mayıs 2014 | Ümit Aydın
Ürün kalitesi ve dizaynı gerçekten güzel.Sağlıklı civciv çıkarmamıza yardımcı olduğunuz için teşekkürler.
02 Mayıs 2014 | İSMAİL ÖZEL
ÇİMUKA BİR MARKA OLMAYI KESİNLİKLE HAKEDİYOR. İLGİ VE ALAKA MÜKEMMEL. TÜKETİCİYE KARŞI OLAN YARDIM VE İLGİSİNİN DEVAMINI TEMENNİ EDER İŞLERİNDE BAŞARILAR DİLERİM.
18 Nisan 2014 | METİN AYAZ
Hizmet kalitesi , müşteri odaklı birinci sınıf bir şirket.Satılan ürünlerde yüksek kalitede.Her şey için teşekkürler.Türkiyemizdede böyle müesseselerin olması bizi gururlandırıyor.Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
22 Mart 2014 | mustafa evinç
Her türlü kullanıcı için aradığı her ürün ve hatta aklına gelmeyen her şey var çok profosyonel bir firma aynı şekilde çalışma sistemi de harika sanırım benzeri veya yakını bile yok setörde tek.BENİM 8.SİPARİŞİM VE AYNI CİDDİYETTE MALIM SAĞLAM EKSİKSİZ ZAMANINDA KAPIMA KADAR GELDİ.ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ÇALIŞMA HAYATINIZDA BAŞARILAR DİLERİM.
24 Aralık 2013 | ERSİN TRAŞ
Benim amatör olduğumu,ve küçük siparişlerimi tüzel kişilik anlayışı içinde düşünerek, eposta ile soru sorduğum ve anında bana telefon ile cevap verip, siparişlerimi sağlam koli içerisinde bana hızlı kargo ile teslimatı yapılan bu anlayış ve hizmete çok teşekkür ediyorum.
23 Eylül 2013 | ibrahim etem sağlam
elinize emeğinize sağlık. gerek ürünleriniz gerek gösterdiğiniz yakın ilgi alaka ve desteğiniz için sonsuz teşekkürler
09 Haziran 2013 | Uğur Özdemir
Gerçekten site dizaynı olsun ürünlerin tüzel kişilere ulaşması olsun bütün detaylara kadar işini profesyonellikle yöneten Kulucka.com ailesine teşekkürler.
15 Mayıs 2013 | gökhan akbulut
gerçekten çk kaliteli bir firmasınız çok basarılı iş ahlakı ve disipline sahip bır firma ve gördüğüm ilgiden çok memnun kaldım allah nasıp ederse kuluçka makınamıda sizden alıcam .bıze kaliteli ve güvenilir bır hizmet sundugunuz için çok çok t.ederim
27 Şubat 2013 | onur kuşcu
ÇİMUKA ŞİRKETİNİN GÖSTERMİŞ OLDUĞU YAKIN İLGİ VE POZİTİF YAKLAŞIMLARINDAN DOLAYI TÜM ÇALIŞANLARA TEŞEKKÜR EDERİM
08 Şubat 2013 | Hakan Ergenç
Firmanın üretimini yaptığı ürünler profesyonel ve amatör kullanıcılar tarafından tercih edilecek kalite ve çeşitlilikte, siteyi incelediğimde almam gerekiyor dediğim bir çok ürünle karşılaştım, özelikle kafes sistemleri harika, kulucka.com sitesinin tüm sayfalarını incelemeden bu konuda kesinlikle başka sitelerden alış veriş yapmayın derim; Araştırarak almaya karar verdiğim ve firmayı ziyaretimde satın aldığım üç bölmeli bıldırcın kafesinin kapladığı alanı verimli kullanma, temizlik yapma ve bakım için mükemmel dizayn edilmiş olduğunu kullanınca bir kez daha gördüm. Çimuka ailesine sundukları ürünler için teşekkür ederim.
18 Ocak 2013 | ayhan arpat
iyi çalışmalar öncelikle ticari ahlakınızı tebrik ederim ilgi ve alakanızdan ötürü teşekkür ederim istemiyerek oluştuğuna inandığım eksik olan tek bir parça malı tekrar kargo ederek şahsıma göndererek beni onere edip diğer sektörde ve diğer iş kollarındaki kişilere örnek davranış sergilediniz umarım ilkelerinizi zarara uğratmadan bol kazanç ve hayırlı işler dilerim saygılarımla.
05 Kasım 2012 | Mahmut Yaşar Ateş
Aslında ben güvercin besleyen biriyim. Çiftlikten Bana bıldırcın geldi. Sizden Tek katlı 3 bölmeli bıldırcın kafesi aldım. Size ödemiş olduğum para helal hoş olsun. Mükemmel bir ürün. Başarılar
11 Temmuz 2012 | mahmut tekin
Türkiyenin ve tüm kanatlı severlerin istek ve arzularına cevap verebilecek örnek bir ürünler yelpazesi ve kurmuş olduğunuz bu siteyi ve sizleri candan kutlar başarılarınızın devamını dilerim.saygılarımla.
« «
1
» »
Toplam sayfa sayısı: 1 Görüntülenen : 1

Cimuka Kuluçka Makineleri
Adres: 1214. Sok 21/3 Ostim Yenimahalle / ANKARA
  • Kulucka.com'da satılan kuluçka makinaları Prodi® markası ile Çimuka Kuluçka tarafından üretilmektedir.
  • Kulucka.com, Bir Cimuka.Ltd.Şti. Markasıdır.
Bu site içerisinde yer alan görsel ve yazılı materyal Cimuka'ya aittir. Her hakkı saklıdır. 2012-2017 ©
web.tasarim.namikerdemkaya.com