Garanti ve İade

Garanti Koşulları
Ürünlerimiz kargoya verilmeden önce hatalara karşı kontrol edilmekte ve kargolanmaktadır. Buna rağmen satın almış olduğunuz üründe bu tarz hatalar var ise lütfen 0 (312) 349 55 66 numaralı telefondan müşteri temsilcimize ulaşarak bilgi veriniz. Ürün ücretsiz olarak yenisi ile değiştirilecektir. 

Kulucka.com da satılan tüm ürünler üretim hatalarına karşı  Çimuka Ltd. Şti garantisi altındadır. Garanti; bozulan, arızalanan parçalar ile sınırlı olup, başka isim adı altında hak talep edilemez. Müşteri arızalı parça veya ürünü teknik servisimize bizzat ya da gönderi ücretini ödeyerek garanti süresi içinde kargo ile teslim etmekle yükümlüdür. Üretim hatası durumlarında arızalı parça ya da ürün en kısa sürede onarılarak ya da yenisi ile değiştirilerek müşteriye teslim edilir. Üretim hataları dışında oluşan hasarlar garanti kapsamı dışındadır. Garanti kapsamı dışında oluşan hasarlarda müşteri onarım veya değiştirme ücretini ödeyerek ürününü teslim alabilir.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.